Koncert w Moskwie [16.05.2012]

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Koncert w Moskwie [16.05.2012]

Postprzez koko » 17 maja 2012, o 09:44

Ludzie mogą wyśmiewać miejsca koncertów Julii i liczbę zgromadzonych, ale przynajmniej Jul ma jakąś promocję w Rosji i okolicach, a to się liczy. Nie można zgrywać diwy i robić selekcji - trza brać co dają i korzystać.

Cały koncert - jeszcze nie obejrzałam, ale na pewno skomentuję. Na dzień dobry pochwalę strój - Volkova to jednak w większości przypadków potrafi się ubrać. Może pomaga stylista? Jeżeli tak to pogratulować. :D Ostatnio rozmawiając z Alexem doszliśmy do wniosku, że Julia przypomina trochę Maję Sablewską jeżeli chodzi o styl. Ktoś jeszcze się zgodzi z tą teorią? :ups:

edit:
Pierwsza myśl, która mi się nasunęła jest taka - Julia mając taki głos powinna naprawdę pójść w bardziej rockowe klimaty. Nie mam na myśli pop-rocku tylko taki autentyczny rock. Jej głos jest na tyle specyficzny (zdarty), że albo się go lubi albo nie. Momentami słychać MINIMALNĄ poprawę akcentu. Aż się zdziwiłam.

Sposób poruszania się w trakcie WATWD? OH MEIN GOTT! :love: Jak to jest, że dziewczyna której biodra.. nie są jakoś wiecie... pokaźne ( :eye: ) potrafi się TAK ruszać, a Lena mając to co ma stoi większość czasu jakby miała, za przeproszeniem, kij w dupie? Aż żałuję że nie ma filmików z Las Vegas, bo tam może coś się zmieniło. Wracając do Julii... "MAMA DAWAJ!" zniszczyło system. :lol2: Rodzinka się bawi, jest zajebiście. :eye:

Jul mogłaby sobie podarować to "aaaaaaaaaa" na początku "Just The Way You Are", bo zaczęła od takiego dźwięku, że włos się na głowie jeży. :ups: Potem było ciut lepiej, ale niech takie delikatne partie pozostawi chórzystce, która notabene znowu pokazała poziom. :D Tym razem jednak nie przykrywała Julii większość czasu, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Były mniej więcej na równi i w większości przypadków bardzo fajnie się zgrywały. Przykład? "Keeps me running BLIND" - ich głosy tak zajebiście się zgrały w tym blind, że aż sobie to puściłam parę razy. :eye:
Ten moment jak zeszła ze sceny i stała przy mamie był zajebisty. Boże, jak ona się uśmiecha w ogóle. :oczka:

Pomyliła tekst w YSSU. :ups: A co do piosenki samej w sobie to podoba mi się jak gitarzysta dołożył swoje trzy grosze w "Raz, dwa...". Zabrzmiało inaczej i ciekawie.

Koncert oceniam na 7,5/10 i stwierdzam iż chętnie bym się wybrała. Fajny kontakt z publicznością, fajna biba - chcę iść. :eye: ACZKOLWIEK idealnie czysto nie śpiewała, bo momentami głos jej się łamał. Problem Julii polega na tym, że nawet jeżeli jest czysto i trafia w dźwięki to przez jej chrypę człowiek ma wrażenie iż jednak czysto nie było.

Lena jest teraz w Moskwie, prawda? Na jej miejscu przeszłabym się na ten występ i spróbowała zakopać topór wojenny. Nikt mi nie wmówi, że one się nie pożarły strasznie, a nawet jeśli nie to i tak bym poszła. Zobaczyć, pogadać, pokazać wsparcie, cokolwiek. Kuźwa, chyba jestem jeszcze bardziej ugodowym człowiekiem niż Katina. Czy to w ogóle możliwe? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Koncert w Moskwie [16.05.2012]

Postprzez yuliasavicheva » 17 maja 2012, o 10:46

[1] [2] [3] [4]Jak dla mnie :oczka:
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Koncert w Moskwie [16.05.2012]

Postprzez koko » 17 maja 2012, o 10:49

yuliasavicheva napisał(a):[1] [2] [3] [4]Jak dla mnie :oczka:
Pierwsze najlepsze. :love: Chyba znowu sobie usta zrobiła, ale... o dziwo nie rażą mnie już tak bardzo. :ups: Jeżeli nie przeszkadzają Ci usta Julii to wiedz, że diabeł się Tobą interesuje. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Koncert w Moskwie [16.05.2012]

Postprzez yuliasavicheva » 17 maja 2012, o 12:30

koko napisał(a):

Sposób poruszania się w trakcie WATWD? OH MEIN GOTT! :love: Jak to jest, że dziewczyna której biodra.. nie są jakoś wiecie... pokaźne ( :eye: ) potrafi się TAK ruszać, a Lena mając to co ma stoi większość czasu jakby miała, za przeproszeniem, kij w dupie?

Przypomnij mi Koko czy istnieje jakieś koncertowe video Tatu w którym Lena tańczy, bo nie kojarzę żadnego, a Ty i cała reszta jesteście bardziej w temacie. Po drugie wyobrażasz sobie Lenę tańczącą do jej stypowego repertuaru? Bo ja jakoś nie bardzo. Po trzecie umówmy się że Julia a Lena w kwestii zabawienia publiczności, tańca i robienia show to niebo a ziemia
koko napisał(a):Lena jest teraz w Moskwie, prawda? Na jej miejscu przeszłabym się na ten występ i spróbowała zakopać topór wojenny. Nikt mi nie wmówi, że one się nie pożarły strasznie, a nawet jeśli nie to i tak bym poszła. Zobaczyć, pogadać, pokazać wsparcie, cokolwiek. Kuźwa, chyba jestem jeszcze bardziej ugodowym człowiekiem niż Katina. Czy to w ogóle możliwe? :eye:

Lena była pewnie bardziej zajęta fotosesją i wywiadem dla OK, więc nie wymagajmy cudów. Czy Julia kiedy siedzi w LA " Zobaczyć, pogadać, pokazać wsparcie, cokolwiek." Nie, a przecież ta sama droga. Gdyby Julii zależało na poprawie relacji z Leną już dawno by zrobiła coś w tym kierunku i odwrotnie. Poza tym cholera wie jakie były ich rzeczywiste relacje za czasów Tatu, to co mówią tatuszki podziel na dwa. Ja odnoszę wrażenie może nie słuszne, że po rozpadzie zespołu Julia doszła do wniosku że Lena nie jest jej już potrzebna. Wszak nie licząc ciągłego podpierania się kulawego zespołem Tatu, dziewczyny rozpoczęły solowe kariery.
Mam pytanie kiedy będzie mi dane zobaczyć usłyszeć w 100% solowy materiał Julii, najlepiej to co "usłyszę" na krążku. Albo zobaczyć koncert bez coverów i wstawek Tatu?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Koncert w Moskwie [16.05.2012]

Postprzez szym » 17 maja 2012, o 13:00

yuliasavicheva napisał(a):
koko napisał(a):

Sposób poruszania się w trakcie WATWD? OH MEIN GOTT! :love: Jak to jest, że dziewczyna której biodra.. nie są jakoś wiecie... pokaźne ( :eye: ) potrafi się TAK ruszać, a Lena mając to co ma stoi większość czasu jakby miała, za przeproszeniem, kij w dupie?

Przypomnij mi Koko czy istnieje jakieś koncertowe video Tatu w którym Lena tańczy, bo nie kojarzę żadnego, a Ty i cała reszta jesteście bardziej w temacie. Po drugie wyobrażasz sobie Lenę tańczącą do jej stypowego repertuaru? Bo ja jakoś nie bardzo. Po trzecie umówmy się że Julia a Lena w kwestii zabawienia publiczności, tańca i robienia show to niebo a ziemia


Tutaj, pod koniec obie mają jakiś śmieszny układ do "Not Gonna Get Us".

Lena uczyła się tańca u jakiejś choreografki, bo było takie wideo z prób w necie (reklama pracy tej nauczycielki tańca), ale chyba ostatecznie Lena nie używa nauczonych się tam "ruchów". Ma swoje własne ruchy na scenie, które uznaję za dość specyficzne.

Co do koncertu Julii to z dnia na dzień Julia wygląda coraz lepiej i kontakt z publicznością ma naprawdę niezły. Ostatnio rozbawił mnie moment od 7:57 z tego koncertu: KLIK. :mrgreen: Pełno ma takich choreograficznych przebłysków geniuszu, kiedy próbuje dopasować ruch sceniczny do tekstu piosenki :coctail: Te ruchy w "Woman All The Way Down" albo zanim rozpoczęło się "Sdvinu Mir" - mistrzostwo. :mrgreen:

Sam głos z koncertu nieco przytłumiony, a szkoda. Moim zdaniem chórzystka powinna zmienić kolor włosów, żeby Julia była jedyną czarnulą na scenie.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Koncert w Moskwie [16.05.2012]

Postprzez yuliasavicheva » 17 maja 2012, o 16:57

Równie dobrze Julia może zmienić kolor włosów i sprawa się rozwiąże. Mimo że u Julii jest lepiej z głosem, mam wrażenie że mogły by się zamienić miejscami. Chórzystka mogłaby być gwiazdą, a Julia dośpiewywać resztę:)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Koncert w Moskwie [16.05.2012]

Postprzez koko » 17 maja 2012, o 17:21

yuliasavicheva napisał(a):Przypomnij mi Koko czy istnieje jakieś koncertowe video Tatu w którym Lena tańczy, bo nie kojarzę żadnego, a Ty i cała reszta jesteście bardziej w temacie.
O dziwo takich materiałów jest całkiem spoko. Lena tańczy, Lena rusza biodrami [sic!]. Jeżeli chodzi o solowy projekt to na samym początku czyli podczas pierwszych koncertów w USA miała jakąś tam choreografię, ale teraz jak nie występuje regularnie to jakoś tak chyba... zapomniała. :eye: Mniejsza o to, tutaj kilka przykładów:
PML w Polsce, 1:17-1:21 - O BOŻE, ONA RUSZA BIODRAMI!, obie pod koniec coś próbują robić. To tylko przykłady pierwsze lepsze z brzegu. Do Malchika chyba linka nie muszę dawać? :lol2:

yuliasavicheva napisał(a):Mam pytanie kiedy będzie mi dane zobaczyć usłyszeć w 100% solowy materiał Julii, najlepiej to co "usłyszę" na krążku. Albo zobaczyć koncert bez coverów i wstawek Tatu?
Obawiam się że nie w tym życiu. :ups:
szym napisał(a):Moim zdaniem chórzystka powinna zmienić kolor włosów, żeby Julia była jedyną czarnulą na scenie.
NA RUDY! :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Koncert w Moskwie [16.05.2012]

Postprzez yuliasavicheva » 18 maja 2012, o 17:23

Myślałam o czymś bardziej spontanicznym, a nie wyuczonym kręceniu tyłkiem
Wywiad dla Oficjalnej Grupy VK
[*] :oczka:
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Koncert w Moskwie [16.05.2012]

Postprzez koko » 20 maja 2012, o 14:29

yuliasavicheva napisał(a):Wywiad dla Oficjalnej Grupy VK
Z Julii wychodzi prawdziwy człowiek renesansu - śpiewa, gra w filmach, pisze. Może jeszcze maluje coś oprócz paznokci? :love: Mówię całkiem poważnie, chętnie przeczytam jej książkę jeżeli wyjdzie po angielsku. :coctail:

A tutaj krótkie podsumowanie tego o czym była mowa:
tatuhq.pl napisał(a):- Julia nagrała trzy nowe piosenki.
- Jej album nie ma jeszcze nazwy.
- 28-29 maja będzie nagrywała teledysk wraz z Dimą Bilanem.
- Jej restauracja zostanie otwarta między czerwcem a wrześniem.
- Będzie miała własny program w telewizji muzycznej o newsach show businessu.
- Pisze autobiografię o przeszłości, życiu w t.A.T.u. oraz przyszłości.
- Dużo czasu spędza z dziećmi.
- Na pytanie o spotkanie z fanami, w którym miałaby także uczestniczyć Lena odpowiedziała "Tak, organizujcie".
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Koncert w Moskwie [16.05.2012]

Postprzez szym » 20 maja 2012, o 15:36

^ Niech się uda do LA i w końcu nagra te z Galoyanem... ileż można czekać na coś nowego? Teledysk z Bilanem już dawno powinien być, w maju i czerwcu mieliśmy słyszeć międzynarodowego singla, a jakoś tego nie jestem sobie w stanie wyobrazić.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14


Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron