Multimedia (utwory, widea)

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez lenok » 2 czerwca 2012, o 09:24

yuliasavicheva napisał(a):
koko napisał(a):
"Nie jesteśmy już przyjaciółkami. Shit happens."


Tam Shit a tu kit
Лена Катина на сцене Премии Муз ТВ 2012


No tak to mamy dwie opcje 1.Zrobiły to na pokaz, lub tylko ze względu że to cover ich piosenki. :ups:
2.Wyjaśniły sobie słowa Leny i może nie są już wielkimi przyjaciółkami, ale żyły ze sobą 10 lat, więc jakieś tam przyzwyczajenie i przywiązanie zostaje. :lol:

btw. ta przyjaciółka Leny, chyba już drugi raz na Muz tv , to już więcej niż niejedna rosyjska gwiazda. Swoją drogą obydwie miały zaje***** sukienki. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
lenok
Nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 kwietnia 2012, o 06:30
Lokalizacja: Narnia

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez szarit » 2 czerwca 2012, o 12:00

Jak dla mnie przyjaciółką Leny jest Nastia która z Leną wszystkie gale muzyczne odwiedza nie Julia.. :coctail: a ta fota to chyba pod publiczkę...choć przyzwyczajenie do siebie i przywiązanie zostaje... :coctail:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez robertkey » 2 czerwca 2012, o 15:54

Koko nie interpretuj w ten sposób tej wypowiedzi o przyjażni. Chyba byłaś nie w sosie? ;) Gdy przesluchasz to drugi raz wsłuchaj się jak ona to powiedziała. Jesli wyszła suka w tym momencie z Leny to jakaś łagodna. Ona raczej konstatuje to co jest. Ich przyjażń wyschła jak żródełko. Nie musiało sie nic wydarzyć. A to shit happens jak zapewne wiesz jest popularnym potocznym wyrażeniem. A kto oglądał Foresta Gumpa wie też że dlatego trafily na naklejki ;) Ja bym uznał że to było powiedziane z żalem. Właśnie dlatego że po tylu latach raczej tak nie powinno być. Ogolnie wywiad jak dziesiątki innych ale,mi się podobał. No cóz . . . shit happens! :evil:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 2 czerwca 2012, o 18:10

Robercie, ależ oczywiście że znam Forresta, ale nie zmienia to faktu że takie podsumowanie jest moim zdaniem wybitnie niewłaściwe. Po prostu tego nie popieram, a co do tego czy pod publikę czy nie - moim zdaniem nie. Dziewczyny dawno się nie widziały więc... wierzę w szczerość ich gestów. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 8 czerwca 2012, o 14:38

Krótki wywiad w "telewizji śniadaniowej"

Wszyscy pytają o ten Billboard jakby tam co najmniej miesiąc była na tym pierwszym mijescu... :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez lenok » 8 czerwca 2012, o 16:23

Obejrzałam, ale ja z moją znajomością języka rosyjskiego zrozumiałam taj 3 po 3 :szczerbaty: (jeśli nie mniej). Czy tylko mi się wydaje, że Lena gadała jakby miała waciki w ustach; tak trochę dziwnie. :tia: :shock

Nie chcę zapeszać, ale Lena ostatnio ubiera się jak na nią dziwnie dobrze.
Obrazek
Avatar użytkownika
lenok
Nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 kwietnia 2012, o 06:30
Lokalizacja: Narnia



Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 22 czerwca 2012, o 20:36

:hahaha:

Pierwszy raz widziałam to dzisiaj siedząc "nad morzem" z Alexem i w oczach stanęły mi łzy rozbawienia. Nie było ich stać na instrumental? Lena leveluje i teraz robi duety ze zmarłymi? :eye: No nic, trudno mi ocenić wykonanie bo Lena jest zagłuszana przez Króla Popu. W ogóle co to za akcja? Będzie całość? Czemu to nie falset? :eye: Lena wygląda tak jakby miała paraliż od pasa w dół, ale jak słusznie zauważył Alex - gdyby się ruszyła to prawdopodobnie by się zabiła na tych obcasach. :ups: Opcja druga jest taka, że ma stopy w betonie, ale optuję za pierwszą. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez Leonardo » 22 czerwca 2012, o 21:46

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA

Ło jezuśki, nie no... jest dobrze. Bardzo dobrze. Pewnie tylko mnie się tak skojarzyło, ale poziom montażu, choreografii, wokalu przypomina wczesne odcinki Szymona Majewskiego Show. To wyglada jakby się nabijała z MJ.

FALSETU nie ma? hahahaha, przepraszam koko, ale ogłuchłaś. W tych górkach jest przykryty oryginalnym wokalem. W reszcie nie ma typowego falsetu, ale wszystko w neutralu, wiec słabo, niemelodyjnie, od niechcenia.

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez Alexander » 22 czerwca 2012, o 21:50

koko napisał(a):Lena leveluje i teraz robi duety ze zmarłymi? :eye:

Ja myślę, że to może nawet levelować na trzeciego singla Leny.
"Michael Jackson feat. Lena Katina - Billie Jean (stypa version)" ma spore szanse na sukces na Billboardzie.
Ba, może nawet na Grammy by się załapali jako most hilarious duet ever. :eye:

a tak poza tym to mogę to skomentować tylko jednym cytatem - RIP(:-)), Mikle Jackson!!!! :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez nielegalnaa » 23 czerwca 2012, o 09:07

Tragedia. Wykonanie średnie, ruch sceniczny porażka. Do tego ciągle ta sama mina i nieudana stylizacja.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez szym » 24 czerwca 2012, o 23:14

Dawno moje poczucie estetyki nie było tak zgwałcone. Ostatnio zrobiła to Julia na jakimś koncercie w moskiewskim "domu kultury", gdzie śpiewała do podkładu z taśmy, cała spocona, na tle dwóch tańczących chłoptasiów, balonów i gołego grubasa operującego wiatrakiem.

To faktycznie raczej wygląda, jak parodia.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez koko » 29 czerwca 2012, o 17:57

Dzisiejszy wywiad

Danke, Alex. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Multimedia (utwory, widea)

Postprzez yuliasavicheva » 30 czerwca 2012, o 16:47

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron