Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez James96 » 31 lipca 2012, o 17:57

koko napisał(a):
szym napisał(a):Naprawdę mi się podoba, szczególnie moment, w którym Sasha się przebiera, a Julia stroi miny, mistrzostwo. :eye:
Tutaj widać rozbieżność gustu - moim zdaniem jest to najbardziej żenujący fragment tego teledysku.


Ja mam dokładnie to samo! Co to jest? o.O
Ale reszta teledysku nawet fajna :mrgreen: Nie mogę się doczekać pełnej wersji, gdyż jestem jej bardzo ciekawy. [Czekam na ten fajniutki taniec Julii, chyba, że go porozrywali :/ ]
A co do samych piosenek: obie wersje mi się podobają ;] Angielska ma tekst, jakby ktoś pisał na 'odwal się', ale efekty 'repea-pea-pea-peat' ją ratują :P
A rosyjska... jest dla mnie zbyt... jakby to ująć..? Zoboczona :mrgreen: Ale tekst nie jest za to nudny jak w wersji angielskiej i jest inaczej śpiewana co dla mnie jest na +.

Edit:
Russian Version full video [przeciek ^^]:
https://www.youtube.com/watch?v=hDWZfHjayaA

I nie było fajniutkiego tańcu tańcu :(
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 31 lipca 2012, o 18:13

James96 napisał(a):Russian Version full video:
https://www.youtube.com/watch?v=hDWZfHjayaA

:hahaha:

Julia naprawdę idzie na łatwiznę. I to taką chamską. :eye: Jak ogłosiły solowe kariery to miałam nadzieję, że będzie w tych ich tworach trochę ambicji i człowiekowi nie będzie wstyd powiedzieć "Słucham Julii Volkovej/Leny Katiny". Tak jak u Leny jest to pseudoambicja i wstydu aż takiego nie odczuwam (JESZCZE!) to u Julii sytuacja jest kompletnie odwrotna. Żeby to chociaż prześmiewcze było to bym przyklasnęła. Ba, gdyby w ten sposób drwiła z plastikowych tworów, byłabym autentycznie zachwycona i rozbawiona, ale obawiam się że Jul mówi poważnie, a to już nie jest śmieszne. To jest smutne. Właściwie to obie są smutne, każda na swój sposób - Julia rozrywkowy, a Lena stypowy.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez James96 » 31 lipca 2012, o 18:36

TeamVolkova napisał(a):Video is supposed to be fun. Taken with humor. Not "serious" and "deep". This is one reason we went with "cartoon style cover" - so that you know from the start not to expect "brains on walls, cats in the bag, I'm a rabbit you're a squirrel" type stuff ;)


:hahaha: ? Ahh, Ci zabawni... Ja tam wolałem i nadal wolę mózgi na drzwiach, kule w sercach, koty w plecakach i czas na księżycu...

Tak, więc jutro będziemy mogli obejrzeć 'porażkę' w HD..
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Alexander » 31 lipca 2012, o 18:45

koko napisał(a):W stosunku do dziewczyn staram się nie kierować osobistymi sympatiami, które starasz mi się wmówić.

koko napisał(a):Nie jestem fanką takich montaży ani takich teledysków.

koko napisał(a):Podoba mi się raptem kilka ujęć.

Kiedy ja nic nie muszę wmawiać - oceniasz wg własnych gustów odbiegających od standardów montażowych, co jest właśnie bardzo nieobiektywne i nieprofesjonalne.

koko napisał(a):Powiem więcej - ten konkretny teledysk nawet nie pasuje do piosenki. :eye: Teledysk sobie, piosenka sobie. Przykładowo Julia wijąca się przy oknie (światło jest tam naprawdę ciekawe i pomysł też był), ale w tych fragmentach montaż to tragedia, bo momentalnie przeskakuje do innej sceny.
koko napisał(a):Człowiek jest bombardowany ilością obrazów, a to moim zdaniem mija się z pojęciem dobrego montażu. Dynamika dynamiką, ale jest to po prostu drażniące.
Uwierz że teledysk pasuje, cięcia są dopasowane idealnie do rytmu piosenki. A bombardujący materiałem audiowizualnym montaż teledyskowy jest dokładnie taki jaki powinien być z definicji. Szybki, dynamiczny i NIELINEARNY. Kolejny raz narzucasz własne wyobrażenie jako jedyne słuszne. I o ile mogę zrozumieć, że Ci się to osobiście nie podoba, bo możesz nie być wielką miłośniczką gatunku, ale mówienie że coś jest "obiektywnie" złe, bo nie spełnia Twoich wymagań rodem sprzed trzech dekad, kiedy teledyski jeszcze nie były tym, czym są jest po prostu nie na miejscu. Równie dobrze mogłabyś napisać, że Pulp Fiction jest złym filmem, bo nie jest uporządkowane chronologicznie a Ty takich nie lubisz np.

koko napisał(a):Do NF nie mogę się przyczepić, bo technicznie jest dobrze (montaż na poziomie, światło też + piosenka i teledysk współgrają).
Światło jest dobre, ale montaż na poziomie to jest, ale niskim. Jest zrobiony tak, że całość wydaje się wlec jeszcze bardziej wolno niż w rzeczywistości. Nawet jeśli taki był zamysł twórców, to nie oceniam efektu stypy - "piosenka trwa 2 razy dłużej niż bez video" za korzystny. Można to było zrobić znacznie lepiej.
koko napisał(a):Obie zaliczyły teledyskowe klapy (Julia - DWDI; Lena - Melody), ale też zaprezentowały klipy trzymające poziom (Julia - ABOY, Lena NF).
Melody zaiste jest klapą, NF i ABOY są mocno przeciętne, a DWDI jest dobre. Tyle mojej kontr-opinii.

Pewnie i tak będziesz obstawiać przy swoim i nic mi do tego, ale o ile nie przeczytam na 3 roku jakiejś książki o montażu Twojego autorstwa, to powstrzymaj się proszę od rzucania hasłami typu "to jest złe, tak się nie robi, robi się inaczej" w kwestiach w których nie jesteś specjalistką. Bo nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę jak ktoś zamiast prostego "nie podoba mi się" dodaje masę niby-fachowych argumentów które nie pokrywają się z rzeczywistością. W takich sprawach - hejtuję bo muszę. :coctail:

-----------------------------------------------------------------
Całe Video mi się bardzo podoba, razem z nim piosenkę łatwiej znieść. :eye: Prześmiewcze nie jest, jest głupie - ale jednak całkiem zabawne. I jakoś nie wzbudza to mojego smutku, a wręcz przeciwnie. Chociaż to może dlatego, że niczego innego nie oczekiwałem po paru screenach, okładce i tekście piosenki. Też wolałbym mózgi na drzwiach, kule w sercach, koty w plecakach i czas na księżycu, ale dobre rzemiosło trzeba docenić. Słucham popu, więc nie odczuwam z tego powodu jakiegoś wstydu, że mi się podoba - nie wszystko musi być ambitne. Zrobili banalną, typową wakacyjną tandetę - ale zrobili ją wyjątkowo dobrze. Teledysk zdecydowanie zwiększa szanse Julii na osiągnięcie jakiś sukcesów w playlistach. Dla Videa jestem na tak. A czy piosenkę w radiu przeżyję to nie wiem :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 31 lipca 2012, o 19:08

Alexander napisał(a):Kiedy ja nic nie muszę wmawiać - oceniasz wg własnych gustów odbiegających od standardów montażowych, co jest właśnie bardzo nieobiektywne i nieprofesjonalne.
Mówiąc Twoje osobiste sympatie przyćmiewają obiektywną ocenę miałeś na myśli Lenę, prawda? Zatem skąd problem w fakcie iż oceniam według własnego gustu? Albo oceniam coś według własnych upodobań (tak) albo według standardu lenowe to lepsze (nie). Może trudno w to uwierzyć, ale jednak to dwie różne rzeczy. :eye: Trzymaj się jednego argumentu do końca, bo nie bardzo rozumiem w czym problem.

Alexander napisał(a):Uwierz że teledysk pasuje, cięcia są dopasowane idealnie do rytmu piosenki. A bombardujący materiałem audiowizualnym montaż teledyskowy jest dokładnie taki jaki powinien być z definicji. Szybki, dynamiczny i NIELINEARNY. Kolejny raz narzucasz własne wyobrażenie jako jedyne słuszne. I o ile mogę zrozumieć, że Ci się to osobiście nie podoba, bo możesz nie być wielką miłośniczką gatunku, ale mówienie że coś jest "obiektywnie" złe, bo nie spełnia Twoich wymagań rodem sprzed trzech dekad, kiedy teledyski jeszcze nie były tym, czym są jest po prostu nie na miejscu. Równie dobrze mogłabyś napisać, że Pulp Fiction jest złym filmem, bo nie jest uporządkowane chronologicznie a Ty takich nie lubisz np.
:
Nie mam pojęcia skąd pomysł jakobym narzucała własne zdanie jako jedyne słuszne. Za każdym razem mówię MOIM ZDANIEM (albo coś podobnego), a nie POWINNIŚCIE MYŚLEĆ TAK I TAK, a to uważam za bardzo znamienne. Chyba mogę powiedzieć, że coś jest złe jeżeli tak myślę. Ba, wyczuwam w Twoich wypowiedziach nutkę hipokryzji gdyż mówisz o jakichś standardach montażowych, które teledysk Twoim zdaniem spełnia. Moim nie i tej wersji będę się trzymać. To że jakiś autorytet ustanowił jakieś standardy to nie znaczy iż są one słuszne. Coś co jedna osoba uzna za twórcze i genialne, innej może wydać się puste i bezwartościowe. Przykład pierwszy z brzegu - obraz No. 5, 1948 autorstwa Jacksona Pollocka sprzedany za bagatela 140 milionów dolarów. Autorytety i krytycy wyznaczający reguły i standardy nie zawsze mają rację, ale nie mówię też że ja ją mam, bo... każdy swoje zdanie mieć może.

Alexander napisał(a):Pewnie i tak będziesz obstawiać przy swoim i nic mi do tego, ale o ile nie przeczytam na 3 roku jakiejś książki o montażu Twojego autorstwa, to powstrzymaj się proszę od rzucania hasłami typu "to jest złe, tak się nie robi, robi się inaczej" w kwestiach w których nie jesteś specjalistką. Bo nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę jak ktoś zamiast prostego "nie podoba mi się" dodaje masę niby-fachowych argumentów które nie pokrywają się z rzeczywistością. W takich sprawach - hejtuję bo muszę. :coctail:
Nie przeczytasz i dobrze, bo w przeciwieństwie do autorów tychże książek nie narzucam innym swoich standardów estetycznych (co starałeś mi się wmówić kilka zdań wyżej :coctail:), z którymi można się kłócić gdyż jak już powiedziałam każdy może za wartościowe i dobre uznać inną rzecz. Poczucie estetyki jest moim zdaniem względne i ustanawianie jedynych i słusznych reguł uważam za nieco dziwne, ale nie mi oceniać - niech ludzie mają pracę i piszą książki jak im się chce. :eye: Sądzę iż stwierdzenie nie podoba mi się niepoparte argumentami jest zupełnie niewartościowe. Nigdzie nie stwierdziłam, że tak się nie robi więc są to argumenty zupełnie przekoloryzowane. Będę argumentowała swoją opinię jeżeli coś mi się nie podoba i w dupie mam autorytety z Twoich książek. :coctail:

Oceniam wedle własnego gustu, bo MOGĘ. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Alexander » 31 lipca 2012, o 19:35

koko napisał(a):Najpierw sugerujesz (nie wprost, ale tak to odbieram), że w ocenie kieruję się tym czy coś jest autorstwa Leny, a potem zarzucasz iż oceniam według własnego gustu. Trzymaj się jednego argumentu do końca. Oceniam według własnego gustu - owszem.
To jest wbrew pozorom jeden i ten sam argument. Łączysz ocenę treści (która w tym przypadku idzie z sympatią do Leny) z oceną jakości technicznej, przenosząc wrażenia z jednej na drugą.

koko napisał(a):Chyba mogę powiedzieć, że coś jest złe jeżeli tak myślę.
Ocenianie jest narzucaniem opinii. Możesz powiedzieć że Ci się nie podoba, bo myślisz że Ci się nie podoba. Łączenie subiektywnych wrażeń estetycznych z autorytatywną (z definicji) oceną jest nieprofesjonalne i jest właśnie niczym innym tylko narzucaniem swojego zdania. "Nie podoba mi się to" a "to jest złe" to wbrew pozorom dwa zupełnie inne stanowiska.
koko napisał(a):Ba, wyczuwam w Twoich wypowiedziach nutkę hipokryzji gdyż mówisz o jakichś standardach montażowych, które teledysk Twoim zdaniem spełnia. Moim nie i tej wersji będę się trzymać. To że jakiś autorytet ustanowił jakieś standardy to nie znaczy iż są one słuszne.
Spełnia - standardy montażu zwanego teledyskowym. I nie ma to nic wspólnego ze słusznością. Tępa montażowe dzieli się ze względu na ilość cięć w stosunku do czasu. I bynajmniej nie chodzi tu o to, że teledysk nie może mieć mniej i tym samym być zmontowany w inny sposób - istotny jest rytm. Podałem to tylko, żeby uświadomić Ci, że Twój argument - "cięć jest za dużo" jest nie na miejscu, bo taka ilość cięć jest zupełnie na miejscu i co więcej - jest normą. Dla porównania Die Another Day Madonny. Też nieliniowe, tempo montażu równie szybkie. Jeśli montaż w DWDI jest zły, to ten teledysk też jest zły, bo montaż jest taki sam. Więc albo powiedz, że też jest zły, albo stosujesz podwójne standardy i szukasz dziury w całym kiedy coś jest za mało ambitne i szukasz na siłę dodatkowych argumentów aby podeprzeć swoją opartą na estetycznych odczuciach opinię tylko gdy coś już Ci się z góry nie podoba. Przecież ma Ci się prawo nie podobać - nie musisz od razu p*******ć farmazonów że montaż jest zły. Po cholerę się z tego tłumaczysz odnosząc się do aspektów technicznych w których nie jesteś specjalistką? Nawet niech sam montaż Ci się nie podoba, ale nie pisz o tym jakby rzekomo "zły montaż" był dobrym argumentem do poparcia swoich tez.
koko napisał(a):Coś co jedna osoba uzna za twórcze i genialne, innej może wydać się puste i bezwartościowe. Przykład pierwszy z brzegu - obraz No. 5, 1948 autorstwa Jacksona Pollocka sprzedany za bagatela 140 milionów dolarów. Autorytety i krytycy wyznaczający reguły i standardy nie zawsze mają rację, ale nie mówię też że ja ją mam, bo... każdy swoje zdanie mieć może.
Sztuka nie podlega kategoriom oceny ze względu na wrażenia estetyczne. Możesz powiedzieć że Ci się nie podoba, ale nie że jest zła, lub tym bardziej - że nie jest sztuką. :coctail: Chociaż to jest zbyt ambitna kwestia, bo teledysk Julii jest produktem a nie dziełem sztuki. :eye: Więc porównanie nie do końca na miejscu. :eye: :eye: :eye:
koko napisał(a):Uważam iż stwierdzenie nie podoba mi się niepoparte argumentami jest zupełnie niewartościowe. Nigdzie nie stwierdziłam, że tak się nie robi więc są to argumenty zupełnie przekoloryzowane. Będę argumentowała swoją opinię jeżeli coś mi się nie podoba i w dupie mam autorytety z Twoich książek. :coctail:
To podpieraj argumentami typu nie podoba mi się bo "jest mało ambitny", albo "nie lubię takich szybkich montaży" a nie stwierdzaniami że klip jest zły bo Cięć jest za dużo i że mija się to pojęciem dobrego montażu (czego uproszczenie do "tak się nie robi" nie wygląda mi na nadużycie).
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez James96 » 31 lipca 2012, o 20:04

Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 31 lipca 2012, o 20:10

Alexander napisał(a):To jest wbrew pozorom jeden i ten sam argument. Łączysz ocenę treści (która w tym przypadku idzie z sympatią do Leny) z oceną jakości technicznej, przenosząc wrażenia z jednej na drugą.
Gdybym nie wiedziała kim jest Lena moje zdanie byłoby TAKIE SAMO. Zapewniam.

Alexander napisał(a):Ocenianie jest narzucaniem opinii. Możesz powiedzieć że Ci się nie podoba, bo myślisz że Ci się nie podoba. Łączenie subiektywnych wrażeń estetycznych z autorytatywną (z definicji) oceną jest nieprofesjonalne i jest właśnie niczym innym tylko narzucaniem swojego zdania. "Nie podoba mi się to" a "to jest złe" to wbrew pozorom dwa zupełnie inne stanowiska.
Ocenianie jest wyrażaniem swojego zdania, a nie jego narzucaniem. Nie jestem profesjonalnym recenzentem, a osobą na forum która powiedziała co jej się podoba, a co nie. Możesz już przestać używać argumentu nieprofesjonalne gdyż profesjonalizmem na forum wykazywać się nie muszę. :eye: Nie rozumiem czemu aż tak czepiasz się słówek. Ktoś może powiedzieć Nie podoba mi się to, bo moim zdaniem jest to złe i osobiście nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.

Alexander napisał(a):Spełnia - standardy montażu zwanego teledyskowym. I nie ma to nic wspólnego ze słusznością. Tępa montażowe dzieli się ze względu na ilość cięć w stosunku do czasu. I bynajmniej nie chodzi tu o to, że teledysk nie może mieć mniej i tym samym być zmontowany w inny sposób - istotny jest rytm. Podałem to tylko, żeby uświadomić Ci, że Twój argument - "cięć jest za dużo" jest nie na miejscu, bo taka ilość cięć jest zupełnie na miejscu i co więcej - jest normą. Dla porównania Die Another Day Madonny. Też nieliniowe, tempo montażu równie szybkie. Jeśli montaż w DWDI jest zły, to ten teledysk też jest zły, bo montaż jest taki sam. Więc albo powiedz, że też jest zły, albo stosujesz podwójne standardy i szukasz dziury w całym kiedy coś jest za mało ambitne i szukasz na siłę dodatkowych argumentów aby podeprzeć swoją opartą na estetycznych odczuciach opinię. Przecież ma Ci się prawo nie podobać - nie musisz od razu p*******ć farmazonów że montaż jest zły. Po cholerę się z tego tłumaczysz odnosząc się do aspektów technicznych w których nie jesteś specjalistką? Nawet niech sam montaż Ci się nie podoba, ale nie pisz o tym jakby to że rzekomo "zły montaż" był niepodważalnym faktem i dobrym argumentem do poparcia swoich tez.
Nadal nie rozumiem po co rzucasz fachowymi tekstami i standardami. Po prostu coś mi się nie podoba i już. To bardzo proste. Montaż moim zdaniem mógł być lepszy i można było się skupić na ujęciach, które MOIM ZDANIEM były nieco lepsze. Zrobili inaczej, dobra - ich sprawa i pomysł. Może mi się to nie podobać i takie jest moje święte prawo. Mogę mówić, że coś jest moim zdaniem złe nawet jeżeli nie jestem w tej dziedzinie specjalistką. Czy aż tak trudno przyjąć do wiadomości fakt, iż nie tylko fachowcy chodzą po tym świecie? :ups: Nie wiem czemu aż tak się unosisz i na siłę starasz się zdyskredytować moje osobiste odczucia co do teledysku (argumentując to moim brakiem profesjonalizmu czy znajomości technik etc.) tak jakbym Ci kogoś z rodziny harmonijką ubiła. :eye: Co do DAD to też mnie od tego momentami oczy bolą, ale nie uważam jakoby teledysk sam w sobie był zły, bo podoba mi się pomysł i to co w teledysku pokazano. Nie oceniam całości przez wzgląd na jeden czynnik. Nie zrobiłam tego ani w przypadku DAD ani DWDI. Ba, o ile się nie mylę nie stwierdziłam nigdzie, że montaż DWDI jest zły tylko po prostu jak na moje oczy zbyt pocięty momentami. Zacytuję siebie z poprzedniej strony - "Przykładowo Julia wijąca się przy oknie (światło jest tam naprawdę ciekawe i pomysł też był), ale w tych fragmentach montaż to tragedia, bo momentalnie przeskakuje do innej sceny." Tragiczny, bo tragedią było pominięcie takiej fajnej sceny. :coctail:

Alexander napisał(a):Sztuka nie podlega kategoriom oceny ze względu na wrażenia estetyczne. Możesz powiedzieć że Ci się nie podoba, ale nie że jest zła, lub tym bardziej - że nie jest sztuką. :coctail: Chociaż to jest zbyt ambitna kwestia, bo teledysk Julii jest produktem a nie dziełem sztuki. :eye: Więc porównanie nie do końca na miejscu. :eye: :eye: :eye:
To nie było porównanie, a przykład tworu który wzbudza różne odczucia. Najbardziej wyrazisty, który przyszedł mi do głowy. Czemu wyznaczasz co można mówić, a czego nie? Czemu narzucasz innym swoje zdanie? :eye:

Alexander napisał(a):To podpieraj argumentami typu nie podoba mi się bo "jest mało ambitny", albo "nie lubię takich szybkich montaży" a nie stwierdzaniami że klip jest zły bo Cięć jest za dużo i że mija się to pojęciem dobrego montażu (czego uproszczenie do "tak się nie robi" nie wygląda mi na nadużycie).
Nie narzucisz mi swojego zdania w kwestii tego co mogę mówić, a czego nie. :coctail: Wszystkie moje wypowiedzi to moje osobiste zdanie i odczucia, z którym nie musisz się zgadzać - Twoje prawo. Mogę powiedzieć, że coś mi się nie podoba, że mogło być zrobione inaczej, że jest złe, bo jest to tylko i wyłącznie moja opinia. Ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu gdyż odmawiasz mi prawa do wyrażania własnego zdania na dany temat (przynajmniej tego krytycznego), bo nie jestem ekspertem po czym mówisz, że mogę mieć własne zdanie, ale nie mogę mówić tego, tego i tego. To są dopiero podwójne standardy.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Alexander » 31 lipca 2012, o 20:27

koko napisał(a):Nadal nie rozumiem po co rzucasz fachowymi tekstami i standardami. Po prostu coś mi się nie podoba i już. To bardzo proste.
To Ty zaczęłaś ich używać, w zły sposób. Więc skoro coś Ci się po prostu nie podoba, to nie zgrywaj fachowca. Bardzo proste.

koko napisał(a):Nie wiem czemu aż tak się unosisz i na siłę starasz się zdyskredytować moje osobiste odczucia co do teledysku (argumentując to moim brakiem profesjonalizmu czy znajomości technik etc.) tak jakbym Ci kogoś z rodziny harmonijką ubiła. :eye:
Nie staram się zdyskredytować Twojej opinii, tylko wytknąć Ci błędy merytoryczne w dyskusji, która przyprawiają mnie o taką frustrację, że sam ochotę Cię harmonijką ubić.

koko napisał(a):Ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu gdyż odmawiasz mi prawa do wyrażania własnego zdania na dany temat, bo nie jestem ekspertem po czym mówisz, że mogę mieć własne zdanie, ale nie mogę mówić tego, tego i tego. To są dopiero podwójne standardy.[/size]
Nie. Ja mówię, że możesz mieć własne zdanie, ale lepiej by było byś nauczyła się poprawnie argumentować i nie wyszukiwać pseudo-dowodów na poparcie swoich poglądów które obowiązują tylko kiedy już ci się coś z góry nie podoba. I nie mieszała oceny ideologiczno-estetycznej z techniczną. Bo to jest największe zło na świecie i powinno być karane śmiercią. :eye: I żadne podwójne standardy, bo ja też sam tak nie robię. Jak Ci od dwóch lat tłuką, że analizę robi się oddzielnie, to raczej nie jest już łatwo znieść jak ktoś pisze głupoty w tym zakresie.:coctail:

A wiesz co jest najlepsze? Że ja wiem co Ty chciałaś przekazać. Tylko forma wywołała spięcie. Iwłaściwie to ja się prawie zgadzam z Twoją opinią w wielu aspektach. Że jest żenada tematyczna. Nawet odnośnie tego, że mogli się skupić na ciekawszych kadrach, bo było kilka. Gdybyś tylko nie napisała o złym montażu ale o montażu który Ci się nie podoba. To bym się nie zdenerwował. Ale cóż... Bo bronić honoru operatora i montażysty trzeba. I walczyć o rzetelne wypowiedzi. Bo wiele złego o tym video powiedzieć można, ale nie to, że jest źle zmontowane. :eye: Endless Summer jest od tego gorzej zmontowane.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 31 lipca 2012, o 20:36

Alexander napisał(a): Gdybyś tylko nie napisała o złym montażu ale o montażu który Ci się nie podoba.
GDZIE NAPISAŁAM, ŻE MONTAŻ JEST ZŁY?! Pomijam już fakt, o którym wspominałam wielokrotnie czyli prawdo do takiego opinii. Napisałam "Człowiek jest bombardowany ilością obrazów, a to moim zdaniem mija się z pojęciem dobrego montażu", ale nie wszystko jest białe i czarne. Nie wszystko jest dobre albo złe. Jest też coś pomiędzy. Ten montaż nie podoba mi się i uważam, że jest przeciętny. Nie jest zły, nie jest dobry. Jest po prostu bardzo przeciętny. Fajne sceny zostały w większości pominięte i widzimy je przez 0,0000001 sekundy. TO moim zdaniem jest złe. Gdyby dać ludziom szansę do przyjrzenia się temu co się dzieje to nie miałabym w ogóle z tym problemu, a tak to... za dużo tego wszystkiego, za dużo chcieli pokazać w zbyt krótkim czasie. Mogli zrobić długi teledysk. Przecież tak też się robi. Wtedy zmieściliby wszystko co mieli do przekazania. Takie rozwiązanie moim zdaniem byłoby ciekawe.

Napisałam też "Przykładowo Julia wijąca się przy oknie (światło jest tam naprawdę ciekawe i pomysł też był), ale w tych fragmentach montaż to tragedia, bo momentalnie przeskakuje do innej sceny." Tragiczny, bo tragedią było pominięcie takiej fajnej sceny. :coctail:



Alexander napisał(a):Endless Summer jest od tego gorzej zmontowane.
Ale Bałtyk za to jaki egzotyczny. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez yuliasavicheva » 31 lipca 2012, o 20:40

Jeśli wolno się wtrącić w dyskusję. Kochani Koko i Alexander skończcie już tę dyskusję Bo do samej śmierci będziecie się sprzeczać. A i tak żadne z Was nie przekona do zdania drugiego. Za to inni użytkownicy czytając Wasze wywody czują się jak u psychoterapeuty. Więc z łaski swojej koniec tematu! Dziękuję za zrozumienie. Co do teledysku jedyne moje wrażenie, to by było niezłe podanie o pracę w klubie ze striptizem. Innych odczuć nie mam.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 31 lipca 2012, o 20:41

yuliasavicheva napisał(a):Jeśli wolno się wtrącić w dyskusję. Kochani Koko i Alexander skończcie już tę dyskusję Bo do samej śmierci będziecie się sprzeczać. A i tak żadne z Was nie przekona do zdania drugiego. Za to inni użytkownicy czytając Wasze wywody czują się jak u psychoterapeuty. Więc z łaski swojej koniec tematu! Dziękuję za zrozumienie.
Dobrze, mamo. :zako: Po prostu nie dam sobie odmawiać prawa do wyrażania opinii na jakikolwiek temat. :coctail: Niech każdy ma inne zdanie, ale mówienie komuś że czegoś mówić nie może to moim zdaniem przegięcie pały. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez yuliasavicheva » 31 lipca 2012, o 20:46

Doceniam to, ale Wasza dyskusja zabrnęła troszeczkę za daleko. Miejcie na względzie innych użytkowników. Nie każdy zna Wasze fachowe pojęcia. Więc bądźcie tak dobrzy i wyjaśnijcie sobie te kwestie poza forum. Poza tym nikt Ci tego prawa nie odbiera.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez ProsteRuchy » 31 lipca 2012, o 21:07

Didn't Wanna Do It - ktoś pisał że jej angielski się poprawił? Jak dla mnie nadal jest źle i nie wyobrażam sobie sukcesu tej piosenki na zachodzie bądź w Ameryce.
Davai Zakrutim Zemlyu - rosyjska wersja o niebo lepsza od angielskiego odpowiednika. W Rosji może zajść wysoko.

Co do teledysku - może i został dobrze zmontowany, może i wydano na niego niesamowitą ilość pieniędzy ale to co można w nim zobaczyć jest obrzydliwe. Mimika Julii, jej pseudoerotyczny taniec i koncepcja całości jest TANIA. Mam nadzieje że moi znajomi tego nie zobaczą i nie wytkną mi "Patrz Tomku, to ta z tatu, co za dno".
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Alexander » 31 lipca 2012, o 23:04

Ja tak w ramach szybkiego newsa który ujawnił się w trakcie wyjaśniania nieporozumień.
Przeciek ( https://www.youtube.com/watch?v=hDWZfHjayaA ) działa dobrze a ELLO Russian Version ( http://www.youtube.com/watch?v=zI_pxR2cKoA ) się przycina :eye:

Wygląda na to, że komuś program nie podołał przy eksportowaniu do HD. Nie skomentuję tego, bo płaczę ze śmiechu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron