Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 1 sierpnia 2012, o 00:00

A mnie dyskusja pomiędzy koko, a Alexandrem bardzo się podoba, zdecydowanie wolę takie długie posty, które moim zdaniem w ogóle nie powinny być oznaczane jako offtopic, niż dwuzdaniowe opinie czy posty z samymi linkami czy zdjęciami... Sam wypowiem się na temat klipu później, bo wróciłem z "pleneru" i trochę wypiłem, a tutaj taka niespodzianka w postaci dwóch klipów. Mój limit publicznych wystąpień "po imprezie" wyczerpałem dodając newsa z teledyskami na TatuHQ, na forum przemówię z rana.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez nielegalnaa » 1 sierpnia 2012, o 09:35

Ja tam jestem na tak jeśli chodzi o piosenkę i teledysk :mrgreen: Wkręciła mi się tak mocno, że jak się budzę to mam w głowie tylko: "I didn't wanna do it! But i did!". Teraz jak w całości mogę wszystko zobaczyć to uważam, że piosenka naprawdę ma szansę stać się hitem. Owszem nie mogłabym się nie zgodzić, że jest bardzo komercyjna i że piosenka jest na jeden sezon...ale być może w przypadku Julii ta droga będzie najlepsza.
Co do samego teledysku...to ja myślałam, że będzie gorszy. A tak przynajmniej pozytywnie się zaskoczyłam. Myślałam, że będzie więcej jakiś rozbieranych scen, a w sumie całość jest nawet sympatyczna...nie jest ambitna, ale wakacyjne hity rzadko kiedy bywają ambitne w dzisiejszych czasach.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez James96 » 1 sierpnia 2012, o 10:06

Alexander napisał(a):Ja tak w ramach szybkiego newsa który ujawnił się w trakcie wyjaśniania nieporozumień.
Przeciek ( https://www.youtube.com/watch?v=hDWZfHjayaA ) działa dobrze a ELLO Russian Version ( http://www.youtube.com/watch?v=zI_pxR2cKoA ) się przycina :eye:

Wygląda na to, że komuś program nie podołał przy eksportowaniu do HD. Nie skomentuję tego, bo płaczę ze śmiechu.


Niekoniecznie program, gdyż... na kanale JuliaVolkovaOfficial na YT akurat są wersje censored i uncensored i one się nie zacinają. Może to problem podczas wysłania do ELLO. Albo podczas uploadowania na YT. ALBO wysłali plik 'projekt' i oni sobie eksportowali sami do HD i może mają za słaby procek :D
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez yuliasavicheva » 1 sierpnia 2012, o 10:17

Ja tam, trafiam na same ambitne hity lata, szczęściara ze mnie nie ma co. Natomiast rosyjska wersja byłaby o niebo lepsza gdyby była jakaś inna muzyka. Ten cudowny podkład instrumentalno - sraczkowaty, nie przeszkadza mi w wersji angielskiej, ale jak słucham rosyjskiej szlag jasny mnie trafia. Amen.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 1 sierpnia 2012, o 11:37

Przespałam się z tym i doszłam do wniosku, że angielska wersja powinna zostać spalona, resztki wpakowane do worka i wyrzucone za burtę gdzieś na środku Oceanu Atlantyckiego dla dobra przyszłych pokoleń. Wersja rosyjska jest do przesłuchania, ale kuźwa... podkład mogli zmienić, urozmaicić jakoś. Bit agresywniejszy dać czy coś. Julii lepiej słucha się po rosyjsku i z tym faktem jej management powinien się jak najszybciej pogodzić. Nie rozumiem jakim cudem ona tak dobrze brzmiała na 200KM/H, a teraz tak karykaturalnie. W wypowiedziach o domniemanym postępie było za dużo optymizmu. Momentami rzeczywiście nie brzmi źle (jak się ktoś bardzo uprze), ale w większości uszy opadają. Co do teledysków to żałuję, że nie skupili się na fajniejszych kadrach tylko uznali, że im więcej tym lepiej. Mogli też zrobić jakąś dłuższą wersję, z grą aktorską, bo wydaje mi się że chcieli dużo przekazać i próbowali zmieścić się w czasie. Najwyraźniej nie jestem w stanie docenić wizji ludzi, którzy to stworzyli. :eye: Tak się teraz robi, bo ma być dynamicznie, ma być wszystkiego dużo. No nie wiem, nie przemawia to do mnie. Kilka scen naprawdę było dobrych i na tym chyba kończą się dobre strony tego teledysku w mojej opinii. Tak czy siak, moja ogromna niechęć do większości dance'owych/popowych teledysków, które teraz powstają chyba wszystko tłumaczy. :ups: Julia na pewno trafi do jakiejś grupy ludzi, którzy posłuchają tego przez miesiąc po czym znajdą sobie coś nowego. Smutna wizja, ale jeżeli Jul idzie w takie klimaty to naprawdę nie spodziewam się po niej wiele.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Aoi. » 1 sierpnia 2012, o 13:31

Jako, iż zastrzyki działają dziś wyjątkowo znieczulająco i mogę na upartego słuchać muzyki, pozwoliłam sobie na przesłuchanie DWDI/DZZ wraz z teledyskiem.


Obujęzyczne piosenki będą okropne dla osób ceniących sobie nieco więcej niż wakacyjna papka, natomiast dla pewnego grona będzie to HIT LATA 2012 zapomniany już we wrześniu.

Język angielski w wykonaniu Julii uległ zmianie jadynie w drobnej wymowie, bo słysząc piosenkę bez podglądu na tekst zastanawiam się, co ona tam bełkocze. Pozytyw angielskiej wersji jest taki, że po pięćdziesiątnym przesłuchaniu jej wkręca się samo: DIDN'T WANNA DO IT !

Wersja rosyjska jest jak zawsze o niebo lepsza.Wiadomo wszystko, co wykonują obie dziewczyny lepiej brzmi w ich ojczystym języku.

Teledysk: Wspominaliście już przede mną, że widać wpakowaną w to grubą forsę, co oczywiście jest prawdą.
Nie będę tutaj oceniać pracy technicznej, bo się na tym nie znam.
Generalnie patrzę na to wszystko, jak na HIT/KIT. Całość moim zdaniem, zawiera komizm.
Generalnie jak dla mnie, jest to pioseneczka stworzona na potrzeby radia i doskonale się nadaje na poprawę humoru.
Obrzydzenie wywołują u mnie jedynie pseudoerotyczne podrygi Volkovej i jej macanki.
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Alexander » 1 sierpnia 2012, o 13:45

Jak dla mnie to video jednak jest całkiem zabawne. Numer telefoniczny 69 i "call (s)expert" ewidentnie nie mogą być na poważnie, bo coś takiego jest niewykonalne. A perełką jest scena przebieranek. Pomijając "robienie loda", możemy tam zobaczyć cudowną minę Julii pokazującej, że "jest cool". Ale i tak najbardziej rozwala mnie tam ujęcie pod tytułem "smaruję piersi nutellą" i spojrzenie Sashy zaraz po nim. Płaczę ze śmiechu za każdym razem jak to widzę. xD



A najlepszy jest układ taneczny. Dlaczego jest go tak mało? Wygląda świetnie. Chcę zobaczyć cały. Najlepsza rzecz w tym całym zestawie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez aREk » 1 sierpnia 2012, o 14:11

Też sądzę, że wyszło całkiem zabawnie. Końcówka, kiedy na ekranie pojawia się ten numer 69 jest świetna, chociaż te miny Julii (zwłaszcza ta, kiedy obmacuje się po piersiach) są momentami żałosne, chociaż niektóre rzeczywiście wypadły nieźle.

Miałem nadzieję na jakiś układ taneczny, ale to, co pokazali na końcu było moim zdaniem niepotrzebne. O wiele lepiej to by wyglądało gdyby już po pierwszym czy drugim refrenie pokazali ten układ w całości, a nie urywki, bo nie widać za wiele, więc wygląda to, jakby było niedopracowane.
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 1 sierpnia 2012, o 14:47

I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Kamil » 1 sierpnia 2012, o 21:45

Bardzo ucieszył i rozbawił mnie ten teledysk. Wersja rosyjskojęzyczna lepsza - brzmieniowo i tekstowo, chociaż znacznej części tekstu anglojęzycznej - niestety - nie było dane mi zrozumieć.

Kręcenie tyłkiem, robienie loda i smarowanie cycków nutellą to perełki, a najbardziej podoba mi się końcówka klipu - orgia rodem z filmu "Shortbus" :love:

Julia, brawo!
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 2 sierpnia 2012, o 13:00

Była Eska, czas na 4fun.TV

Obrazek
Julia Volkova - Didn't Wanna Do It.

Wrzucili to też na swojego fejsa, jak ktoś chce to niech polubi posta: http://www.facebook.com/4fun.tv :)

:coctail:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez February » 6 sierpnia 2012, o 13:40

Ktoś się pytał gdzie ten"sexy rock", który Julka tak zapowiadała. Otóż w angielskim tekście są słowa "sexy" i "rock" :haha: Obie wersje mi się podobają. Piosenka i klip nie na serio. Pominąłbym pewne wątki w klipie, bo to dla plotkarskich portali główny argument by najeżdżać czarnowłosą, która sporo zainwestowała w swoją nową twarz i dalej próbuje udawać, że śpiewa (jak to określa pudelek). Widać sporo włożonej kasy, jest wiele fajnych ujęć. Na pewno klip bije na głowę ABOY,gdzie widzieliśmy sztuczność w granicach możliwości.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Alexander » 6 sierpnia 2012, o 18:54

Jeśli jeszcze pamiętacie zeszłoroczne informacje o remixach piosenek Julii które miał wykonać niejaki Xelakad znany z remixów utworów t.A.T.u. - na jego FACEBOOKU pojawiły się informacje, że wcześniejsze plany niestety nie doszły do skutku ze względu na problemy (pewnie chodzi o Galę Records), jednak teraz wszystko pójdzie dobrze i zremixuje najnowszy singiel Julii. Ba. Wierząc jego ostatnim postom - remix jest prawie skończony i wkrótce będzie nam go dane usłyszeć.

Osobiście mam nadzieję że nie zawiedzie jak Dave Aude po którego renomie liczyłem na znacznie więcej...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 6 sierpnia 2012, o 19:14

Ja raczej nie lubię remixów, no zobaczymy. Wolę takie remiksy, które przypominają raczej "inne wersje" utworów niż umpaumpa.

Co do poprzedniego singla z Gala Rec, to wygląda na to, że faktycznie prawa do tej piosenki mają wyłącznie oni i mogą robić z nią co chcą... bo i tak jakoś dziwnie przeczuwam katastrofę promocyjną, znowu. :bum: Chcę się mylić.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Kamil » 6 sierpnia 2012, o 19:34

Ma ktoś może już sam teledysk DZZ do pobrania? Mama już widziała, babcia chciała jeszcze zobaczyć co słychać u jednej z Tatuszek. Nie ma komputera, więc puszczę jej na DVD.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron