Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Aoi. » 7 sierpnia 2012, o 11:18

Spróbuj przez program YouTube Downloader & Converter
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 7 sierpnia 2012, o 15:58

Nie wiem czy komuś jeszcze rzuciło się to w uszy, ale... wersja angielska oraz rosyjska się różnią i nie - nie mam na myśli oczywistych różnic językowych. :eye: Otóż, posłuchałam obu wersji jedna po drugiej. Najpierw angielskiej i oczywiście ponarzekałam Alexowi na to jak Julia tragicznie brzmi, jak nisko śpiewa etc. Potem włączyłam wersję rosyjską i doznałam szoku. Już sama melodyjka na początku jest wyżej. Wnioski? Julia lepiej brzmi po rosyjsku nie tylko przez fakt iż jest to jej ojczysty język, ale także przez wzgląd na to, że nie jest zmuszona śpiewać niżej. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez February » 7 sierpnia 2012, o 17:37

Ja zaraz na początku wyczułem różnicę ido teraz zastanawia mnie to dlaczego obie wersje są w innych tonacjach^^ Nie wiem w czym problem zaśpiewać w tej samej,chyba, że Julia ma problem w śpiewaniu po angielsku:D Może taka koncepcja byjakaś różnica oprócz języka była...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Kamil » 7 sierpnia 2012, o 21:42

Dobrze, że nie zmienili tempa.

W sumie dobry pomysł dla teamu Leny. "Never forget" (Fast Remix) i "Never Forget" (Slow Remix) - zawsze dwa dodatkowe remixy.


Aoi. napisał(a):Spróbuj przez program YouTube Downloader & Converter

Ale ja chciałem bardziej w jakości HQ/HD, Słońce :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 7 sierpnia 2012, o 22:24

^
Wtyczka download helper z Firefoxa daje możliwość pobrania wszystkich jakościowo wersji.

***

Promocja piosenki w mediach zacznie się w tym tygodniu.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 7 sierpnia 2012, o 22:24

Kamil napisał(a):Ale ja chciałem bardziej w jakości HQ/HD, Słońce :)
Free YouTube Downloader pozwala ściągać w każdej dostępnej jakości. Niezawodny, korzystam z niego od dawna. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szarit » 7 sierpnia 2012, o 22:31

Koko bo język rosyjski to jeden z najmiększych w europie a może i nawet najmiększy.Co za tym idzie tonacja jest zauważalnie wyższa.
Ja raz byłam w szoku jak na NHK oglądałam po japońsku dziennik i po jego zakończeniu nadali jego angielską wersję z tą samą prezenterką ,a różnica w głosie zauważalna,głos prezenterki zrobił się o średnio 2 tony niższy..

Kamil ściągnij sobie darmowy Dvd soft ,jest to multipakiet kilkudziesięciu programów na różne potrzeby całkowicie za darmo min.mają tam kilka programów tylko do you tube.Możesz ściągnąć bezpośrednio oryginalny film w hd,w formacie mp4 lub,w innym programie przekonwertować filmik od razu na dvd pal lub dvd ntsc z wyborem jakości..i zapisem na płytę dvd.Jedyne felery że przy instalacji trzeba pilnować bo dają "gratisy"niezbyt pożądane a do tego tak średnio co m-c jest nowa wersja i stara z automatu ma problem z płynnym działaniem.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Alexander » 7 sierpnia 2012, o 22:50

szarit napisał(a):Koko bo język rosyjski to jeden z najmiększych w europie a może i nawet najmiększy.Co za tym idzie tonacja jest zauważalnie wyższa.
Ja raz byłam w szoku jak na NHK oglądałam po japońsku dziennik i po jego zakończeniu nadali jego angielską wersję z tą samą prezenterką ,a różnica w głosie zauważalna,głos prezenterki zrobił się o średnio 2 tony niższy..

Szarit, ale właśnie chodzi o to że różnica jest nie w samym brzmieniu, barwie głosu. Julia w rosyjskiej wersji oczywiście że brzmi jaśniej-wyżej ale to przede wszystkim zasługa wyższej tonacji całego utworu którego skalę przesunięto do góry. Słychać to już po melodyjce otwierającej utwór :coctail:

Oczywiście racja, że po rosyjsku i tak brzmi lepiej i bardziej miękko i to by nadal miało zastosowanie gdyby rosyjska wersja była równie nisko co angielska. Ale zastanawiające jest to dlaczego nie podnieśli tonacji wersji angielskiej, której to by się przydało zdecydowanie bardziej :eye:

Kamil, co do zmiany tempa - pragnę zauważyć że teledyskowa Lubov-Suka jest trochę szybsza niż oryginalny występ na eliminacjach do eurowizji. Więc tutaj tempo zmienią, tutaj tonację podniosą... strach się bać co będzie następne :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 8 sierpnia 2012, o 18:52

Klik!
DZZ - występ. Jak już, droga wokalistko, jedziesz z taśmy to chociaż tańcz z tymi klientami...
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez February » 10 sierpnia 2012, o 13:24

Julia musi budzić ciekawość jeżeli są tak dobre wyniki oglądalności ;) Przekonamy się jak będzie z popularnością singla kiedy pojawi się do ściągnięcia :) W innych państwach iTunes to wyznacznik popularności, w Rosji będziemy czekać jak poradzi sobie singiel w radiu. Powiem jednak jedno - nie ma dnia bym nie słuchal DWDI/DZZ ;)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Kamil » 16 sierpnia 2012, o 07:46

Rosyjska seksbomba rusza na podbój Polski!
Obrazek

Świat Julię Volkovą zna dzięki działalności w promowanym na lesbijski, duecie t.A.T.u. Od dłuższego czasu ponętna wokalistka pracuje jednak nad solową karierą. "Didn't Wanna Do It", to jej pierwszy międzynarodowy singiel. Autorem kompozycji jest trzykrotnie nominowany do nagrody Grammy Taj Jackson. Kawałek wyprodukował The Euroz.


Nasza ponętna seksbomba jest już bliżej Grammy niż Lena :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 16 sierpnia 2012, o 13:29

Liczę teraz na telewizje i radia.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 18 sierpnia 2012, o 01:41

DWDI na Interia.pl

Po raz pierwszy słyszymy, dzięki Interii, teledysk w wersji ocenzurowanej. SŁYSZYMY, czyli wyciszono tam "dziwkę", "szmatę" i "alfonsa". Taki rarytas.

Korzystajmy z tego, bo kto wie, czy to nie są ostatnie podrygi konającej na międzynarodowym rynku muzycznym ostrygi. Więcej możemy nie dostać :coctail: :bum:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 21 sierpnia 2012, o 01:45

(później połączę, bo to już trzeci post z rzędu, choć w sporych odstępach czasowych!)

Obrazek
DWDI zadebiutowało na 5. miejscu w TOP10 teledysków Interii. Mała rzecz, ale miła, mimo że wszyscy oglądają teraz znane klipy na YouTube, a w portalach typu Onet/Interia popularne są inne widea.

***

Singiel jest dostępny na iTunes!
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Kamil » 21 sierpnia 2012, o 11:03

Głosujemy! Hit wakacji 2012

Julia jest na czwartym miejscu, może uda się jej wskoczyć na podium 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron