Zombie Fever/9½ Zombies/Fear Mongers [tytuł do weryfikacji]

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Zombie Fever/9½ Zombies/Fear Mongers [tytuł do weryfikac

Postprzez nielegalnaa » 27 sierpnia 2012, o 11:16

Reżyser mam wrażenie chciał się na kimś innym wzorować...podejrzewam więc, że wyjdzie średnio. Niemniej nie będzie na pewno tak smętnie jak w "Y&I". Julia wygląda jak Pocahontas, jeśli to miało być śmieszne to im się udało :mrgreen:
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Zombie Fever/9½ Zombies/Fear Mongers [tytuł do weryfikac

Postprzez Alexander » 27 sierpnia 2012, o 11:30

koko napisał(a):Takie produkcje do mnie nie przemawiają. Są tandetne. I rzecz jasna tanie. :eye:

Ja bym nie wybiegał z takimi opiniami przed zobaczeniem filmu. Kraj realizacji krajem realizacji, ale coś takiego równie dobrze można by było powiedzieć po obejrzeniu trailera produkcji Tarantino. Ja mimo wszystko obstawiam, że "taniość", "tandeta" i stylistyka filmów klasy B jest celowym zabiegiem artystycznym. A takie filmy osobiście uwielbiam, jeśli tylko są dobrze zrobione - czyta rozrywka, bez jakichś pseudoambitnych aspiracji.

koko napisał(a):Julia wygląda jak Pocahontas, jeśli to miało być śmieszne to im się udało :mrgreen:
Film figuruje jako Horror-Comedy więc chyba coś jest na rzeczy :eye: No i chyba wszystkim się to tak kojarzy :coctail:

nielegalnaa napisał(a):Reżyser mam wrażenie chciał się na kimś innym wzorować...podejrzewam więc, że wyjdzie średnio.
No to akurat już może niepokoić bardziej. Sam dostrzegam podobieństwa do oryginalnego "Świtu żywych trupów" Romero, "Martwicy mózgu" Jacksona i "Grindhouse: Planet Terror" Rodrigueza, ale wierzę jak na razie, że ograniczyli się do inspiracji stylistycznej i zrzynania scen nie będzie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Zombie Fever/9½ Zombies/Fear Mongers [tytuł do weryfikac

Postprzez SnegoSmiles » 28 sierpnia 2012, o 10:11

Nie mogę się doczekać premiery *_* Zapowiada się super komedia :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Zombie Fever/9½ Zombies/Fear Mongers [tytuł do weryfikac

Postprzez Marinella » 15 listopada 2012, o 19:04

Trailer Zombie Fever (9½ зомби).
Po raz pierwszy od czasów rozpadu Tatu Julia mnie kompletnie powaliła na łopatki.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: Zombie Fever/9½ Zombies/Fear Mongers [tytuł do weryfikac

Postprzez Marinella » 9 stycznia 2013, o 21:14

Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: Zombie Fever/9½ Zombies/Fear Mongers [tytuł do weryfikac

Postprzez koko » 9 stycznia 2013, o 21:45

Ogólnie rzecz biorąc bieda, Julia wygląda jak cyborg, ale i tak lepsze niż te promujące You and I. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zombie Fever/9½ Zombies/Fear Mongers [tytuł do weryfikac

Postprzez Alexander » 10 stycznia 2013, o 08:34

Mnie zastanawia dlaczego nie jest indianką na plakacie skoro na trailerze nie pokazali jej inaczej ani przez moment :eye:

No i pozdrawiam serdecznie 3D :coctail: (Jakby u nas leciało to bym z tego powodu aż się skusił chyba :eye: )
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Zombie Fever/9½ Zombies/Fear Mongers [tytuł do weryfikac

Postprzez nielegalnaa » 11 stycznia 2013, o 18:12

Alexander napisał(a):Mnie zastanawia dlaczego nie jest indianką na plakacie skoro na trailerze nie pokazali jej inaczej ani przez moment :eye:

Też pomyślałam o tym samym gdy tylko zobaczyłam plakat 8) Przecież jako Pocahontas wyglądała super :eye:
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Poprzednia strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron