Koncerty Julii

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Koncerty Julii

Postprzez Tija » 23 listopada 2012, o 20:46

8.12.12 Ukraina,Kiev - Klub Androgin
24.11.12 Rosja, Petersburg - Klub Punch
24.11.12 Rosja, Petersburg - Klub Central Station
24.11.12 - Diskoteka 90


Możemy się spodziewać, że Julia zaśpiewa maksymalnie ze 2 piosenki z playbacku, bo 3 koncerty 1 dnia to dość niewykonalne szczególnie z jej głosem, a raczej z jego brakiem.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncerty Julii

Postprzez Alexander » 23 listopada 2012, o 21:47

Central Station ufam bo już tam występowała ostatnio. Ale dwa kolejne występy tego dnia rzeczywiście brzmią dosyć podejrzanie. A występ w Ukrainie przed The Voice jest nam bardzo na rękę, bo będziemy wiedzieć czego się spodziewać po jej stanie głosu przed występem w TV więc nie przeżyjemy szoku na żywo jak coś.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Koncerty Julii

Postprzez Tija » 25 listopada 2012, o 18:21

Wszystkie występy Julii 24.11.12 - Central Station, Punch Club i tragiczna Discoteka 90

''Występ'' na Discoteka 90 to jakaś porażka. Czy ona nie ma wstydu? Jestem w stanie rozumieć, że miała operację na strunach głosowych, ale śpiewać pod czyjś wokal? TRAGEDIA, PORAŻKA i jej upadek. To jak ruska Mandaryna.Boję się występ, podczas finału The Voice Rumunia. :rolleyes:
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncerty Julii

Postprzez Marinella » 27 listopada 2012, o 12:34

Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: Koncerty Julii

Postprzez February » 27 listopada 2012, o 20:13

Czy oni nie poszaleli? Dziewczyna ledwo mówi, a tu wysyłają ją na serie koncertów :|
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Koncerty Julii

Postprzez Marinella » 27 listopada 2012, o 21:14

February napisał(a):Czy oni nie poszaleli? Dziewczyna ledwo mówi, a tu wysyłają ją na serie koncertów :|

W Rosji mowa ani głos nie są potrzebne do zagrania koncertów. Poza tym Julii z braku piosenek, teledysków, które byłyby HITAMI czy chociażby ALBUMU pozostaje jedynie promocja w postaci koncertów. Wszakże trzeba z czegoś żyć.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: Koncerty Julii

Postprzez Tija » 28 listopada 2012, o 22:20

My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncerty Julii

Postprzez szym » 29 listopada 2012, o 02:58

Myślę, że Julia jakby straciła głos zupełnie to i tak w Rosji mogłaby występować jeszcze parę dobrych lat lecąc na playbacku "200 km/h in the Wrong Lane". Co do występu na Dyskotece to podoba mi sie on bardzo, przypomina mi nieco występ na MTV VMA 2003. To mógłby być jeden z najlepszych występów solowych dziewczyn, gdyby nie to, że mamy plejbek i chórzystkę, a czasami nawet po prostu chórzystkę nagraną wcześniej i Julię udającą, że to ona. Straszne.

Volkova koncertuje jak nigdy, ale jej piosenki w klubach teraz lecą albo z taśmy, albo są tak wspomagane dwoma (!) chórzystkami, że Julia totalnie ginie. Już przy jednej w refrenach jej nie było słychać, a teraz? No chyba, że ktoś z Was ma jakieś wideo, gdzie dokładnie możemy usłyszeć głos Volkovej - wydaje mi się, że w AAU ją słychać. Kto wie, może uda jej się zaśpiewać w "The Voice"? Jednak komunikat o jej stanie zdrowia zdecydowanie byłby wskazany, dla mnie odwalanie takiej szopki jest po prostu niesmaczne (nawet jeżeli jej występy poziomem energii przebijają wszystko, co robiła od 2006 roku).
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Koncerty Julii

Postprzez koko » 29 listopada 2012, o 21:50

Didn't Wanna Do It

Nie wiem gdzie to wrzucić, wrzucam tutaj, bo nowego tematu otwierać nie zamierzam. Co tu dużo mówić - żenada. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Koncerty Julii

Postprzez Marinella » 29 listopada 2012, o 22:21

Zaśpiewała? Trafniejsze określenie było by trzymała mikrofon, poruszała ustami, udawała że śpiewa. Nie rozumiem dlaczego Julia pozwala robić z siebie idiotkę i daje się wkręcać w takie sytuacje (czytaj: "koncerty").
Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: Koncerty Julii

Postprzez szym » 30 listopada 2012, o 13:48

BTW, Julia zaśpiewała (lub też: zaprezentowała) 6 utworów, ale w transmisji pokazano tylko jeden. Nie wiem, czy to były problemy techniczne, ale chyba tak, bo wątpię, żeby w planie mieli pokazać tylko remix DWDI.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Koncerty Julii

Postprzez Alexander » 30 listopada 2012, o 17:20

Ja myślę, że powód jest bardziej prozaiczny. Polepszyć montaż materiału żeby nie było AŻ TAK widać playbacku. Podejrzewam, że podobnie jak w przypadku koncertu urodzinowego z Rage I Woman All The Way Down, dostaniemy wszystkie występy z podrasowanym wysokiej jakości głosem prosto z taśmy która leciała w klubie i z ulepszonym montażem na youtube Julii :eye:

Bo jakby nie było, kamery działały strasznie długo i wszystko działało, tylko Julii na scenę się nie śpieszyło za bardzo.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Koncerty Julii

Postprzez Tija » 1 grudnia 2012, o 22:00

Zdjęcia z ''występu'' w Maxim Bar. Szkoda że na Julię już tylko czasem ładnie popatrzeć, a nie da się jej słuchać, w ogóle to paliła papierosy w tym Maxim Barze bo w kontacie tak pisali fani gdzieś, więc ona sama sobie niszczy głos na własne życzenie, a na dodatek pewnie lubi miłość francuską co skutkuje takim a nie innym głosem.

Galeria zdjęć
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncerty Julii

Postprzez szym » 2 grudnia 2012, o 16:10

Tija napisał(a):a na dodatek pewnie lubi miłość francuską co skutkuje takim a nie innym głosem.


Było o tym w szkole na religii?
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Koncerty Julii

Postprzez Alexander » 2 grudnia 2012, o 20:14

szym napisał(a):
Tija napisał(a):a na dodatek pewnie lubi miłość francuską co skutkuje takim a nie innym głosem.


Było o tym w szkole na religii?

Ty się śmiejesz, a pewna część użytkowników naszego forum pewnie zaczyna bać się utraty głosu :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Następna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron