Potrójny Debiutancki Album "Lost In This Dance"

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez yuliasavicheva » 6 października 2011, o 21:30

Ja mam nadzieję że więcej. Tylko szanse na ukazanie się go w tym roku są równe zeru, a w przyszłym Wielka Niewiadoma.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez koko » 6 października 2011, o 21:33

A ja tam nadal wierzę, że premiera będzie w tym roku, ot co! I obstawiam 12-15 utworów. Albo lepiej - dwupłytowe wydanie. :eye: Matko boska, to byłoby naprawdę coś po tylu latach oczekiwań. Marzenia nic nie kosztują. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez yuliasavicheva » 6 października 2011, o 21:35

Ja liczę po cichu na 20 kawałków. W sumie do końca roku jest jeszcze trochę czasu.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez tomek » 13 października 2011, o 17:42

Moje przypuszczenia lokują się w granicach 8 - 10 utworów na albumie. Możliwe, że dodadzą 1 lub 2 remixy. Uboga książeczka z jednym zdjęciem Leny. Tak będzie wyglądało. :prorok:
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez yuliasavicheva » 13 października 2011, o 21:36

Nie stać ją na książeczkę. Niech wydaje co chce byle niebawem.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez koko » 14 października 2011, o 19:34

No nie przesadzajmy. Na pewno będzie więcej niż 10 piosenek. :eye: Aż tak źle chyba nie jest żeby nie byli w stanie wrzucić z 14 utworów na album.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez yuliasavicheva » 15 grudnia 2011, o 19:00

Z My Melody włącznie byłoby 13 utworów, jak tak dalej pójdzie to może dobiją do magicznej 20-tki? Oby tylko nie za trzy lata.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez Alexander » 8 sierpnia 2012, o 23:02

jeśli nie zauważyliście to w linku z Never Forget (Ni Ego Remix) zamieszczono opis kariery Leny który głosi:

Lena's angelic voice powers a strong new direction for the artist as she prepares her first solo album set for release in December of 2012.
Lena's angelic voice powers a strong new direction for the artist as she prepares her first solo album set for release in December of 2012.
Lena's angelic voice powers a strong new direction for the artist as she prepares her first solo album set for release in December of 2012.
first solo album set for release in December of 2012.
December of 2012.



Tylko czy po trzech latach ktoś im jeszcze w to wierzy?




PS. Majowie to przewidzieli. Nie mieli na myśli żadnego końca świata, w sensie, że jakieś komety, pola magnetyczne czy coś. Mieli na myśli tylko to że Lena wyda album. To taka metafora miała być :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez koko » 9 sierpnia 2012, o 09:33

Łohohohohoho, dobre. :eye: Grudzień? Już to widzę. Pragnę Ci też przypomnieć Alexie, że również wywróżyłam to z Comety - mówiłam, że coś mi obraz śnieży. :ups: Pożyjemy, zobaczymy. Najwyżej będzie kolejny powód do hejtowania chociaż wolałabym powód do propsowania...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez aREk » 9 sierpnia 2012, o 09:36

Czy mi się zdaje, czy ona mówiła niedawno, że żadna wytwórnia jej nie chce? To niby skąd teraz ten album? Już ją ktoś jednak zechciał? Jeżeli na albumie będzie dwanaście piosenek to wydadzą jeszcze 12 dodatkowych płyt (a na każdej będzie po dwadzieścia remiksów konkretnej piosenki^^).
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22

Re: Album - Potwierdzone Informacje

Postprzez nielegalnaa » 9 sierpnia 2012, o 09:51

Grudzień 2012, tira rira 8) Uwierzę jak zobaczę, bo póki co nastawiam się do tego terminu jak wszyscy. Tzn. może to i będzie jakiś grudzień, ale chyba 2020 (jak dobrze pójdzie :mrgreen: ).
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Debiutanckie Albumy Leny - Informacje

Postprzez Alexander » 5 września 2012, o 16:08

Tristram T. Buckley napisał(a):The reality is I am a manager. I am not the songwriter, I am not the producer. I am sorry if an album was promised in December of 2009. I came onboard in March of 2012! Let's do the math here ;) I have changed much since I have been here. We will be releasing an album with an expected release date in December......We will also be releasing another album in the beginning of 2013.


Tak więc nie czeka nas jeden album a aż dwa! Czyli Lena jednak ma materiału na 1,5 albuma i nagrywa dalej!

A tak na serio to chodzi pewnie o album z remixami. Albo hiszpańską edycję.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Potrójny Debiutancki Album "Lost In This Dance" - Inform

Postprzez Alexander » 8 grudnia 2012, o 06:57

Jak już pewnie wiecie, jednak nie będzie dwóch albumów a jeden, potrójny, cokolwiek by to miało nie znaczyć. A hiszpańskie piosenki wyleciały na osobną epkę oficjalnie. To z ogłoszenia wolnościowego.

Tymczasem indonezyjski Rolling Stone, twierdzi, że debiutancki album zatytułowany będzie "Lost In This Dance" :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Potrójny Debiutancki Album "Lost In This Dance" - Inform

Postprzez koko » 9 grudnia 2012, o 02:16

Alexander napisał(a):Tymczasem indonezyjski Rolling Stone, twierdzi, że debiutancki album zatytułowany będzie "Lost In This Dance" :eye:
Indonezyjski RS twierdzi tyle rzeczy, że aż się człowiek gubi. :eye: Jeżeli chodzi o nazwę to jak dla mnie album może się nazywać "Bez Tytułu" albo "Nowy Folder", ale niech już wyjdzie. I żeby dobry był. I żeby trasa promocyjna była. I żeby była sława, pieniądze i wielka kariera. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Potrójny Debiutancki Album "Lost In This Dance" - Inform

Postprzez SnegoSmiles » 9 grudnia 2012, o 07:49

koko napisał(a): I żeby była sława, pieniądze i wielka kariera. :oczka:


I Grammy :eye:

Ja mam nadzieję, że okładki nie zniszczą. Co jak co, ale tyle czasu czekaliśmy i chciałbym coś porządnego.
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron