E-koncert stageit.com

O solowej karierze oraz nogach "jak butelki mleka".

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

E-koncert stageit.com

Postprzez ProsteRuchy » 14 kwietnia 2013, o 16:52

Za kilka godzin Lena wraz z zespołem da internetowy koncert na www.stageit.com. Będzie to jej pierwszy występ od czasu zwolnienia menadżera Tristrama T. Buckleya. Bardzo możliwe że razem ze zmianami personalnymi ponownie zmieni się styl Katiny. Mieliśmy już cmentarne kiecki, dyskotekowo-brokatowe sukienki, czym teraz zaskoczy nas Lena? Może niczym, a może spódniczka będzie czarna a góra cekinowa? xD (wiem, poniosło mnie). Jednak najważniejsze z pozycji wygłodniałego fana jest to że zostaną zaprezentowane nowe piosenki. Od premiery czegokolwiek z solowego materiału Leny minęło sporo czasu. Myślę że od tego jakie wrażenie zrobią na słuchaczach zależy być albo nie być Katiny na rynku muzycznym, bo któż jak nie fani kupią ewentualnie jej płytę?
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez koko » 14 kwietnia 2013, o 17:32

Patrząc po ilości sprzedanych biletów za 5$ to aż się boję myśleć ile osób byłoby chętnych na album. Chociaż może nie, bo chętnych jest więcej niż osób, które byłyby gotowe zapłacić. Rozumiem, że można nie srać dolarami, ale kuźwa bez przesady... Te dane o ilości widzów powinny być tajne dla jej własnego dobra, dla próby ratowania wizerunku, gdyż moim skromnym zdaniem jest to kolejny gwóźdź do trumny. Smutne jest to, że kiedyś więcej osób pojawiało się na koncercie w jakimś mieście niż pojawi tutaj gdzie może przyjść każdy. A najsmutniejsze jest to jak Lena ciągnie kasę od wygłodniałych czegokolwiek ludzi. Musiałabym, za przeproszeniem, ocipieć do reszty żeby rzucić się z taką pasją na 15 minut rozmowy na skajpie. Naprawdę. To jakie kwoty tam się teraz pojawiają to jest przecież komedia. Wolałabym taki hajs przeznaczyć na głodne dzieci niż rozleniwioną do granic możliwości wokalistkę. Coś mi się wydaje, że ktoś zwęszy na tych dodatkach niezły interes i teraz co jakiś czas będzie można sobie wylicytować rozmowę z Leną. Inni robią takie rzeczy za darmo, Lena każe sobie płacić. Smuteczek.

Tak czy siak, mam nadzieję że ktoś to uwieczni i będzie można trzasnąć recenzję. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez yasoshlasuma16 » 14 kwietnia 2013, o 18:43

Hahahahaha, koko, zabiłaś mnie :D Kocham twoje posty! Gdzie widac ile osób sie zapisalo? Pokaaa :D
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez Marinella » 14 kwietnia 2013, o 19:37

Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez ProsteRuchy » 14 kwietnia 2013, o 19:50

Na chwilę obecną znane są już dwa tytuły nowych utworów:
Walking in the sun
Lift me out

http://www.youtube.com/watch?v=qSODHf9jMPQ - hiszpańska wersja Never Forget - brzmi strasznie, nawet nie dosłuchałem do końca.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez Alexander » 14 kwietnia 2013, o 21:02

Ogólnie rzecz biorąc był/jest crap. Cieszę się że nie zapłaciłem tych 5 dolców, bo to nie było tego warte. Dźwięk i obraz się kompletnie rozjeżdżały, większości ludzi wszystko się rwało i zacinało, część widziała tylko czarny ekran. Na chacie panował syf i przekrzykiwanie się, a kwoty tipperów to już jest w ogóle abstrakcja. Rzucali po kilka tysięcy dolarów, żeby w większości skończyć z 2 płytami (zapewne melody i never forget remix bo Lena nie ma innych) i 2 pocztówkami thank you. lol. Trzeba mieć nasrane we łbie.

Setlista:

1.Waiting
2.IRS
3. Never Forget (Spanish) [2]
4.Lost In This Dance
5. Walking In The Sun
6. 30 Minut (+ Stay + Lift me up)
7. Stay
8. Lift me up

Jest słabo. Hiszpańskie NF zupełnie mi się nie podoba, a w tych 2 nowych "super radio hitach" Lena się drze i niemiłosiernie fałszuje. W ogóle mi się to nie podoba.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez koko » 14 kwietnia 2013, o 21:12

Lena wokalnie się stacza. Tak się kończy brak regularnego koncertowania. Piosenki też złe. Pozdrawiam tipperów, których Lena pewnie poza kamerami wyśmiała. Dziękuję, dobranoc.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez James96 » 14 kwietnia 2013, o 22:04

Zgadzam się. Lena brzmi okropnie, a nowe utwory brzmią jak pisane na ostatnią chwilę. I wciąż nie mam pojęcia po kiego grzyba Lena śpiewa po hiszpańsku? Komentarze pod "No Voy A Olvidarte" bezcenne "jak ona rani nasz język?!" :eye:

A poza tym dorzucam link do DanielaDuffa, który wrzuca wersje HQ:
https://soundcloud.com/danielduff
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez yasoshlasuma16 » 14 kwietnia 2013, o 22:24

Napiszcie ile ludzi to oglądało plus jakie kwoty napiwków dawali bo nie wiem czy sobie jaja robicie czy co?
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez James96 » 14 kwietnia 2013, o 22:32

Wiem, że wyprzedano wszystkie bilety (nie wiem dokładnie ile ich było), ale co z napiwkami to chyba nie ma żadnych informacji jak na razie.
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez Alexander » 14 kwietnia 2013, o 23:19

Z tego co ja wiem, to 17 zostało. A wszystkich było 450. Czyli sprzedano 433 bilety.

Co do tipperów, to nagrodowa piątka wygląda tak, że miejsce 5 na pewno powyżej 700 dolarów, miejsce pierwsze około 4000. Pozostała Trójka gdzieś pomiędzy. Oprócz tego w zakresie 100-300 dolarów załapało się jeszcze przynajmniej 6. A oficjalnych danych oczywiście nie będzie, bo Lena się nie będzie chwalić ile nakradła za nic. No bo sorry, ponad 700 dolców za 2 płyty i kartkę thank you i napisaną naprędce ręcznie setlistę to nic innego jak złodziejstwo.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez ProsteRuchy » 15 kwietnia 2013, o 18:50

Występ bardzo przeciętny. Lena niemiłosiernie fałszowała. Nowe piosenki również bez rewelacji. Jeden wielki żal.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez nielegalnaa » 16 kwietnia 2013, o 09:14

Jedynie "Walking in the sun" jest jak dla mnie w miarę fajną piosenką - nie patrząc akurat na poziom w jaki została zaśpiewana. Jeśli chodzi o hiszpańskie "Never Forget", podobnie jak ProsteRuchy nie dotrwałam do końca, moje uszy krwawiły. To było straszne, straszne, straszne!!!
Ja się w ogóle dziwię, że Lenę opuścił z muzyków tylko Troy...patrząc na ten koncert i to co się dzieje to już bym dawno stamtąd uciekła. W końcu, oni raczej kokosów z grania dla Leny nie mają 8)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez Marinella » 16 kwietnia 2013, o 10:20

nielegalnaa napisał(a):Ja się w ogóle dziwię, że Lenę opuścił z muzyków tylko Troy...patrząc na ten koncert i to co się dzieje to już bym dawno stamtąd uciekła. W końcu, oni raczej kokosów z grania dla Leny nie mają 8)


Pozostali kokosy zarabiają w innych projektach, a Lenę traktują hobbistycznie. Tak jak ona swoją "karierę".
Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: E-koncert stageit.com

Postprzez nielegalnaa » 17 kwietnia 2013, o 13:51

Marinella napisał(a):
nielegalnaa napisał(a):Ja się w ogóle dziwię, że Lenę opuścił z muzyków tylko Troy...patrząc na ten koncert i to co się dzieje to już bym dawno stamtąd uciekła. W końcu, oni raczej kokosów z grania dla Leny nie mają 8)


Pozostali kokosy zarabiają w innych projektach, a Lenę traktują hobbistycznie. Tak jak ona swoją "karierę".

I to by było najlepsze podsumowanie :)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Następna strona

Powrót do Lena Katina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron