Second Hand

Lumpeksy, adresy aptek i kolagen w żelu.

Moderatorzy: koko, szym

Second Hand

Postprzez Pofyrtaniec » 26 sierpnia 2007, o 09:52

Tak popatrzyłem na podpis tego działu i pomyślałem by założyć ten temat :) No więc co myślicie o ubieraniu się w "ciucholandach". Sami byliście kiedyś?

No więc ja tam nigdy jeszcze nic nie kupowałem [ nie licząc dresu, na jednorazowe włożenie na dzień dresa w szkole xD ]. Jednak wiem, że wiele osób z mojej klasy się tam ubiera. Jak kupowałem ten dres właśnie to w koszyku było parę ubrań jeszcze z metkę z H&M xD Te osoby, które tam chodzą mówią, że można tam znaleźć nie raz na prawdę fajną rzecz. Ja tam nic nie mam do tego, ale sam mam jakieś opory wyrobione, by tam nie chodzić, to chyba jakiś stereotyp :P Co wy na to? ;)
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 11:43 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Anna Molly » 26 sierpnia 2007, o 11:00

Kocham lumpeksy :D I szczerze mało mnie obchodzi opinia innych, którzy mówią, że to 'okropne' chodzić w używanych ciuchach, pragnę tylko zauważyć, że w połowie lumpeksów ubrania wyglądają tak jakby ich nigdy nikt nie nosił xD
Oczywiście nie kupuje tam zawsze, czasem znajdzie się coś fajnego, oryginalnego to wtedy kupuje (spodnie z H&M za 18zł, które w sklepie kosztowały 129 xD ), widziałam też wiele rzeczy, które nawet jeszcze nie weszły w Polsce do sklepów.
Natomiast nigdy bym nie kupiła butów w lumpie bo naprawdę bym się brzydziła ( widziałam buty DC za 35 zł xD ).
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 11:45 przez Anna Molly, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Anna Molly
Nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:11

Postprzez Waste_Manager » 30 sierpnia 2007, o 16:04

Ja w życiu nie kupiłbym butów, czy bielizny etc. Za to ciuszki za czasów kiedy mieszkałem w Polsce nie raz kupowałem. W Lumpkach są nie tylko rzeczy używane ale i w jakiś sposób wadliwe (brak metki, krzywe eeee coś tam xD) lub wycofane/nie wyprzedane.
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 11:46 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Lacrima » 14 września 2007, o 15:11

Waste_Manager napisał(a):Ja w życiu nie kupiłbym butów, czy bielizny

bleee... mieć świadomość, że ktoś nosił moją bieliznę... nie... ble

Co do spodni, czy bluzek - nic nie mam. Takie używane rzeczy są nawet wygodniejsze :)
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 11:46 przez Lacrima, łącznie edytowano 1 raz
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Alexander » 4 stycznia 2009, o 17:13

co do Lumpów - myślę że można tam znaleźć na prawdę oryginalne shirty :P
I głównie z tego względu, czasem odwiedzam - to co jest produkowane masowo, zazwyczaj jest tak nijakie że żal patrzeć.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tentacle » 4 stycznia 2009, o 20:01

Odwiedziłem i kupiłem dwa razy w życiu :) Szukałem jakichś niedrogich ubrań które można przerobić do teledysków. Było warto, bo za 25 zł nakupiłem masę szmat, które na pewno się przydadzą :D
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez koko » 4 stycznia 2009, o 20:05

Byłam w lumpexie pare razy, ale to z kumpelą tylko. :D Sama nic sobie nie kupiłam, ale może kiedyś - kto wie. xD
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Mishi » 4 stycznia 2009, o 20:08

Ja czasemi byłam ze znajomymi albo z mama w lumpku ale nieststy ja nie umiem szukać i nic nigdy sobie nie kupie :P ale moja koleżanka kupiła mi właśnie w tego typie bluzkę i strasznie mi sie podoba ona :D
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez cosma » 12 lutego 2009, o 13:52

ugh... nigdy nie byłam i nie bede :mrgreen:
cosma
 

Postprzez Leonardo » 16 lutego 2009, o 18:10

Również mam opory w kupowaniu w lumpexach... choć sam mam spodnie z allegro używane... więc chyba mam psychiczny obciach we wchodzeniu tam...
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Postprzez February » 24 lutego 2009, o 19:29

Mama zawsze coś wynajdzie w lumpeksach^^ Często mnie to burzyło, były rzeczy, które mi się nie podobały. Ale ostatnio wynalazła tam sporo niezłych firmowych koszulek czy bluz ;) Ja niestety sam tam nie wchodzę :P
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Damroka » 1 marca 2010, o 09:19

Ja wprost kocham kupowanie w sklepach z odzieżą używaną :love:
Można znaleźć tam wiele dziwnych, oryginalnych rzeczy po bardzo niskich cenach. Jakieś trzy kilometry od mojego domu jest taki sklep ( jeden z lepszych jakie znam), i często do niego zaglądam. Ubrania są tam wspaniałe, większość rzeczy jest jakby z modnego, markowego sklepu i wyglądają zupełnie na nowe. Poza tym sklep jest bardzo czysty, przestronny, na półkach stoją ciekawe ozdoby, a na ścianach wiszą artystyczne rysunki. To jest jeden z moich ulubionych sklepów z odzieżą używaną. Oprócz odzieży można zakupić tam również maskotki, płyty, czasopisma i książki zagraniczne ( jest ich mało , ale zawsze to coś).
Nie rozumiem oporu niektórych osób do kupowania w takich sklepach, przecież zakupione rzeczy przed włożeniem i tak się pierzę więc w czym problem?
Ogólnie kocham kupować w second handach, chociaż mam też dużo nowych , markowych rzeczy ( w ogóle mam mnóstwo ubrań).
Ostatnio edytowano 8 kwietnia 2012, o 19:55 przez Damroka, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Damroka
Nowy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 29 maja 2009, o 09:40

Re: Second Hand

Postprzez 301990 » 15 listopada 2011, o 23:27

W ciuchalandzie idzie wyrwać najfajniejsze ciuchy!
301990
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 listopada 2011, o 23:12


Powrót do Moda, zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron