Religia do średniej

W Polsce, Uzbekistanie, na świecie i w ogóle.

Moderatorzy: koko, szym

Postprzez Alexander » 8 stycznia 2009, o 15:38

Dopóki religia mi podwyższa średnią - jest ok.
A jak przestanie mi się podobać to zrezygnuję i problem z głowy :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez ~kurka~ » 8 stycznia 2009, o 15:54

Nie uczęszczam na religię już od dwóch lat. Uważam, że jeżeli już owe prawo wprowadzono to wielce niesprawiedliwe jest to, że nie zapewnia się takim osobom jak ja innej lekcji. Nauczyciel od religii zawsze się znajdzie, a ja tracę możliwość między innymi podwyższenia sobie średniej. Moim zdaniem takie coś jest dyskryminacją bo w Polsce z góry uważa się, że każdy jest katolikiem. I błędem jest to, że religia wlicza się do średniej.
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez micha21 » 8 stycznia 2009, o 15:58

jak chodzilam do L.O. to powiedzialam mamie ze od 2 klasy nie chce chodzić na rele bo szkoda mi czasu no i co roku to samo praktycznie jest.Mama zglosila wychowawczyni a ksiadz sie pyta czy może wiare zmienilam, bo jesli nie to musze chodzic,czy mi sie podoba czy nie. ine wyjscie bylo ze zamiast religi dostane etyke w ramach lekci po lekcyjntch jakos tak to nazwal :O
no i tak przez 12 lat chodzilam na religi nie liczac przedszkola i wciaż nic nie wiem :bum:
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez Alexander » 8 stycznia 2009, o 15:59

~kurka~ napisał(a):Moim zdaniem takie coś jest dyskryminacją bo w Polsce z góry uważa się, że każdy jest katolikiem. I błędem jest to, że religia wlicza się do średniej.


Moim zdaniem niekoniecznie - zależy od nauczyciela. U mnie w klasie, włącznie ze mną są 4 osoby niewierzące i katechetka nic do tego nie ma. Nie modlimy się, ani nic. Za to chwali nas że w przeciwieństwie do reszty klasy szanujemy ich religię (my się zachowujemy normalnie, a reszta klasy się śmieje...) i że jesteśmy bardzo aktywni i mamy dużo pytań. Religia to jeden z fajniejszych przedmiotów w mojej szkole.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tija » 8 stycznia 2009, o 22:48

Ja jak chodziłam na religie przynajmniej w LO to były najlepsze zajęcia, jak inaczej można nazwać godzinę dzwonienia na telefon nauczyciela
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron