. Tatu rządzi
i ma więcej skandali ;D i za to je kocham ^^
/mysz: a coś więcej Skarbie na ten temat?
===============================================
a proszę bardzo mysz... xD uważam, że Julia powinna zatańczyć jak britney w swoim mooore mooore i założyć takie rajstopki ulalala... jak ją namowić xD

Bo to jest najnowsze 

Zero dynamiki... Polowe czasu chodzi i buja glowka jak dla mnie.
Piosenka moim zdaniem jest średnia, jednak pomimo tego na teledysk patrzy się całkiem przyjemnie. Miło widzieć, że poskładała się do kupy i dalej tworzy 




